Over ons

We plaatsen uw belangen en het welzijn van uw bedrijf voorop

Omdat u belang hecht aan een persoonlijke aanpak, zijn we maar een telefoontje van u verwijderd.

 

 

Hein Hoet
Zaakvoerder
hein@kantoorhoet.be

Franky De Keyser
Zaakvoerder
franky@kantoorhoet.be

Ann Vandeputte
Zaakvoerder
ann@kantoorhoet.be

Henri Hoet
Zaakvoerder
henri@kantoorhoet.be

Niek Veryser
Commercieel vertegenwoordiger
niek@kantoorhoet.be

 

Lieva Metsu
Boekhouding
lieva@kantoorhoet.be

Mieke Devriendt
Commercieel Bank
mieke@kantoorhoet.be

Elien Lagatie
Commercieel Bank
elien@kantoorhoet.be

Nick De Keyser
Commercieel Bank
nick@kantoorhoet.be

Sabrina Crombez
Commercieel Verzekeringen
sabrina@kantoorhoet.be

Justine Callewaert
Commercieel Verzekeringen
justine@kantoorhoet.be

Gert Coene
Schadebeheer Verzekeringen
gert@kantoorhoet.be

Christel Vierdeel
Commercieel Medewerker Bank
christel@kantoorhoet.be

Frederic Demeyere
Commercieel Medewerker
frederic@kantoorhoet.be

Absoluut maatwerk

De verzekering die u nodig hebt – niets meer en ook niets minder? Als 100% onafhankelijke makelaar bieden we u geen standaardpakketten. Wél absoluut maatwerk.

 

 

Voor u in de bres

Topservice én een warm ontvangst? Natuurlijk! En altijd bijstand op maat – zeker als u die ooit echt nodig hebt. Want bij schade zijn we er voor u. We zorgen voor een snelle opvolging en schadeloosstelling.

 

 

Actief marktonderzoek

Op de hoogte blijven van nieuwe of aangepaste verzekeringsproducten? Laat dat maar aan ons over. Wij scannen de markt continu en onderzoeken de waarde van elk product. Enkel zo krijgt u een portefeuille die volledig in uw voordeel is. 

 

 

Uw S-Team makelaar: bereikbaar, ongebonden en betrokken

S-Team is de grootste groepering van onafhankelijke verzekeringsmakelaars in België. We bieden u krachtige expertise, een persoonlijke topservice en betere verzekeringsvoorwaarden.

 

check

100% onafhankelijk

 

  • U krijgt ongebonden advies – volledig op u afgestemd.

  • We vergelijken en vinden de beste én de meest voordelige deal voor u.

check

100% bereikbaar

 

  • U geniet straffe service: online support én persoonlijke opvolging.

  • We zitten bij u in de buurt en hebben uw nummer bij de hand.

check

100% samen

 

  • Eén vertrouwenspersoon plus de back-up van grootste makelaarsgroep van België.
  • We verfijnen onze expertise met eigen, onafhankelijke opleidingen.
  • We delen kennis via onze fora
Contact

Maak gerust een afspraak om uw situatie en vragen vrijblijvend te bespreken. We luisteren en geven u advies in mensentaal. 

 

Hoet & De Keyser heeft me erg goed geholpen met mijn woonverzekering en bespaarde me zo veel ellende. Ik kan hen zeker aanbevelen. De persoonlijke aanpak is de grootste troef van Hoet & De Keyser, ze komen hun beloftes na en zijn altijd bereikbaar.

Lize van beers